sultangazi petek temizleme

Sultangazi Petek Temizleme

Sultangazi Petek Temizleme

Günümüzde her alanda teknolojik yenilikler bulunmaktadır ve Sultangazi Petek Temizleme bu teknolojik yenilikleri yakından takip edilmektektedir. Bu yenilikler sayesinde hayatımız kolaylaşmaktadır. Isınmak için kullandığımız kombilerde teknolojik yenilikler arasındadır. Kombi kullanmadan önce soba, odun ve kömür kullanarak ısınmamızı sağlamaktaydık. Soba ile ancak evin bir bölümlerini aralıklı olarak ısıtabilirdik. Doğalgaz sayesinde kombileri kullanarak petekler sayesinde ısınmayı sağlamaktayız.

Peteklerin sayısı odanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Kış günlerinde ısınmak için kullandığımız kalorifer peteklerinin ortamı ısıtması için belirlediğiniz zamanlarda bakımlarını yaptırıp temizlenmesi gerekmektedir. Bakımı ve temizliği yapılmayan peteklerin iç kısımlarında bakteriler oluşarak çamurlaşma ve tortullaşma görülmektedir. Çamurlaşma ve tortullaşmadan dolayı oluşan tıkanıklıklar yüzünden petekler ortamı ısıtamayacak duruma gelmektedir.

Isınamadığınız zamanlarda kombinizin derecesini artırmanız ve yüksek doğalgaz faturası ödemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda binalarda kullandığınız ısı yalıtımından verimli bir hizmet alabilmek için de peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir. Sultangazi petek temizleme firması olarak telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Firmamıza ait ekibimizle beraber sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetin garantisini de vermekteyiz.

 

Petek Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz güvenilir, sizlere garanti veren ve profesyonel olan Sultangazi petek temizleme firmamız haftanın her günü istediğiniz zaman hizmet vermektedir. Sadece evlerin değil okul, hastane, ofis ve birçok alanın petek temizliği için hizmet sağlamaktayız. Peteklerinizin temizliği için gerekli olan tüm malzemelere sahip olan firmamız temizleme işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

Petek Temizliğinin Faydaları
Petek Temizliğinin Faydaları

 

Petek temizliği yapılırken kimyasal malzeme kullanımının peteklere zararı olabilmektedir. Kimyasal malzeme kullanımından sonra o bölgede temizlik sonrası kimyasal malzeme kalıntısı kalmaması gerekmektedir. Temizlenmeyen ve kalan kalıntılar peteklerde kalıcı hasara yol açmaktadır. Olumsuz duruma yol açmasından dolayı firmamız temizlik sırasında tercih etmemektedir. Petek temizliği sadece maddi açıdan değil sürekli ortamda bulunan ve astım, bronşit gibi rahatsızlığı olan çocuk ve yaşlıların sağlık problemlerinden dolayı da temizletilmesi gerekmektedir. Belirli bir tesisata sahip olan peteklerin temizliği sırasında yanlış yöntem ve malzeme kullanılmasından dolayı sorunlar meydana gelebilmektedir. Firmamız bu konuda hassas davranarak sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır.

 

Petek Temizliğinin Faydaları

 

petekler isinmiyor
petekler isinmiyor

Firmamız peteklerinizi temizlerken belirli bir yönteme göre hareket etmektedir. Temizliğe peteğin alt kısmından başlayarak kaliteli cihazlar sayesinde kalorifer ve peteklerin içini temizlemekteyiz. Daha sonra belirlediğimiz süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz. Temizlenip tıkanıklıkları açılan petekler sayesinde doğalgaz faturanızı da yarı yarıya indirebilmektesiniz.

Sultangazi petek temizleme firması olarak peteklerinize ve etrafa zarar vermeden uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Peteklerinizi kendinizin temizlemesini önermemekteyiz. Sebebi ise profesyonel olmadığınızdan dolayı çok zamanınızı alacak olması ve peteklerinizde hasara yol açabilecek olmazdır. Ancak firmamızı tercih ettiğinizde profesyonel ekibimizle kısa sürede peteklerinizin temizliğini yaparak istediğiniz gibi sizlere teslim etmekteyiz. Alanında uzman bir firma olarak çalışanlarımızın tecrübesine güveniyor ve sorunsuz bir şekilde peteklerinizin temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

 

Düzenli olarak yaptırmış olduğunuz petek temizliğinin birçok olumlu etkisi bulunmaktadır. Petekler sürekli aynı yerde sabit olarak durmaktadırlar. Sabit duran petekler yazın açılan camlardan veya ortamdaki kişilerden eşyalardan dolayı tozlanmaktadır. Petek temizliği sayesinde yaz mevsiminde kullanılmayan ve tozlanmış olan peteklerdeki toz ve kirler temizlenmektedir. Bu sayede de kış günlerinde kullanılmaya başlanılan peteklerde ortaya çıkacak olan kötü havanın önüne geçilmiş olmaktadır. Ayrıca petekleriniz temizlik sayesinde, ısıyı verimli ileterek ortamlarınızı eskisi gibi ısıtacaktır. Sultangazi Kombi Servisi olarak firmamızın temizlik hizmetleri için sunmuş olduğu fiyatlar peteklerin sayısına göre değişmektedir. Firmamız tarafından uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.